Zajęcia poprowadzi

IV WARSZTATY WOKALNE !!!

15.02.2022 r.

ADAM CZAPLA

wokalista, trener wokalny.
Od lat szkoli się, rozwija w zakresie techniki wokalnej i pracy nad głosem w Polsce i za granicą. Realizuje podejście holistyczne, w oparciu o trening funkcjonalny głosu. Jego mentorem wokalnym jest austriacki nauczyciel śpiewu
i foniatra-laryngolog – dr Hubert Noe.
Trener wokalny oraz chórek w programie The Voice Kids TVP, The Voice Senior TVP.
Przez lata związany z Sienna Gospel Choir oraz formacją Sienna Singers, z którą doszedł do półfinału 9-tej edycji programu Mam Talent. Ekspert wokalny w programie “Super Dzieciak” w TV Polsat.
Konsultant wokalny przy przygotowaniach polskich reprezentantów w konkursie Eurowizji Junior
w latach 2019-2021 roku.
Na swojej dotychczasowej drodze miał okazję pracować z setkami wokalistów, realizując treningi indywidualne, warsztaty grupowe, a także asystując przy dziesiątkach nagrań studyjnych i pracach nad albumami zarówno jako trener wokalny jak i aranżer chórków oraz wokal wspierający. Jego głos możecie usłyszeć w tle takich utworów jak “Forever and a night” – Viki Gabor, “Zaskakuj mnie” Marcina Sójki, “I’ll be standing” Ali Tracz czy “Hasta la vista” Carli Fernandez.
W różnych formach pracował m.in z Viki Gabor, Anią Karwan, Martą Gałuszewską, Sarą James, Roksaną Węgiel, Włodzimierzem Dębowskim (wokalista zespołu Łąki Łan), Jeremim Sikorskim, Alą Tracz czy zespołem 4Dreamers.


III Zimowe Warsztaty Wokalne !!!

6 lutego 2021 r.

OLA NOWAK

Wokalistka, pedagog, trener wokalny
Ukończyła studia wokalne na Wydziale Jazzu i Muzyki Rozrywkowej Akademii Muzycznej w Katowicach.
Wykładała na Wydziale Artystycznym UMCS w Lublinie na kierunku Jazz i muzyka estradowa oraz w Zespole Szkół Muzycznych na Bednarskiej (wydział jazzu).
Stworzyła autorski kanał edukacyjny dla wokalistów „Śpiewaj z Olą”
Aktualnie jest trenerem wokalnym programu muzycznego ,,The Voice Kids”
Prowadzi warsztaty dla dzieci i młodzieży oraz szkolenia dla nauczycieli
Współtworzy zespół,,Zespół Dziewczyny”, który ma na swoim koncie wiele nagród oraz debiutancką płytę „Dziewczyny z sąsiedztwa. Jest liderką zespołu Ola Nowak Jazz Quintet.
Współpracuje z Anną Serafińską, Anią Dąbrowską, Maleo Reggae Rockers, Hania Stach, Ania Rusowicz, Michael Jackson symfonicznie, Jose Torres & Salsa Tropical


II Zimowe Warsztaty Wokalne !!!

25-26 stycznia 2020 r.

MONIKA URLIK

wokalistka wykonująca muzykę z pogranicza popu, R&B, soulu i gospel
W 2011 wzięła udział w przesłuchaniach do programu rozrywkowego TVP2 The Voice of Poland. Trafiła do drużyny, której trenerem był Adam „Nergal” Darski. Dotarła do półfinału. W 2012 wystąpiła z zespołem Afromental w programie TVP2 Bitwa na głosy.
9 maja 2014 wydała debiutancki album studyjny, zatytułowany Nie wie nikt. W pracy nad albumem wspomagali ją m.in. Aleksander Milwiw-Baron oraz Marek Błaszczyk. Wystąpiła także na koncercie Super Debiutów podczas 51. Krajowego Festiwalu Piosenki Polskiej
w Opolu, wykonując utwór “Domek bez adresu” z repertuaru Czesława Niemena.
Jej utwory “Nie wie nikt” oraz “Ty i ja”, znajdujące się na debiutanckiej płycie, zostały wykorzystane na ścieżce dźwiękowej do serialu Prawo Agaty.
W lutym 2018 z utworem „Momentum” zakwalifikowała się do finału krajowych eliminacji do 63. Konkursu Piosenki Eurowizji. W koncercie finałowym, rozgrywanym 3 marca, zajęła trzecie miejsce. W 2019 roku zaśpiewała tytułowa piosenkę „Krąg Życia „ w filmowej (kinowej) wersji Króla Lwa.

I Zimowe Warsztaty Wokalne !!!

9-10.02.2019 r.

MONIKA MALEC


wokalistka, nauczyciel śpiewu.
Wykładowca na kierunkach: Wokalistyka Estradowa i Musical w Akademii Muzycznej w Łodzi oraz w Akademii Teatralnej w Warszawie.
Trener wokalny wielu programów telewizyjnych: „Jak Oni Śpiewają“, „XFACTOR“ , „Bitwa na głosy“, „Mam talent“, „The Voice of Poland“, „Mali Giganci”, „Superstarcie”, “Idol”.
Związana z warszawskimi Teatrem Polskim, Teatrem Komedia, gdzie odpowiada za przygotowanie wokalne aktorów. (Spektakle -„Zorro”, „Człowiek dwóch szefów”, „Pierwsza Randka”, „Komedia o napadzie na bank”, „Skazani na miłość”). Współpracuje również z SDI Media Polska jako kierownik muzyczny przy produkcji dubbingu polskiej wersji językowej filmów i seriali.